BIO

bioDalibor Cicman, CEO v GymBeam
Vitajte na mojom osobnom blogu, ktorý sa zaoberá eCommerce, webovou analytikou, podnikaním, no nájdete tu aj niekoľko offtopic tém.

Môj prvý kontakt s eCommerce bol v roku 2002, keď som popri škole robil zákazkovo webstránky. Ako študent som už v roku 2003 spustil svoj prvý vlastný eCommerce projek EMI.sk, a popri tom som sa naďalej venoval tvorbe obchodov na zákazku. Neskôr, v roku 2010 som začal písať dizertačnú prácu na tému Implementácia Business Intelligence riešení do eCommerce, ktorá ma ani doteraz neprestala zaujímať. Obchod GymBeam sme založili v roku 2013, ale až koncom roka 2014 som si uvedomil jeho potenciál. Preto som ukončil prácu na ostatných projektoch, a rozhodol som sa venovať GymBeamu na 100%. Teraz sa v roku 2017 môžeme pochváliť B2C tržbami 12M+ a vyše 400 vlastnými produktmi. V budúcnosti by sme firmu GymBeam chceli profilovať ako Health StartUp a začať sa špecializovať na vývoj autodiagnostických zariadení. Našim cieľom je spôsobiť potravinovú revolúciu predajom user-friendly živín na mieru – práve to sa nám javí ako cesta k zásadnému zvýšeniu kvality a dĺžky života.

Som rád, že ste sa rozhodli čo-to o mne a mojich projektoch prečítať, preto dávam do pozornosti aj článok o našom obchode GymBeam v Trende, Hospodárskych novinách, StartItUp , Forbes alebo si, jednoducho, prebehnite moje články. Určite ma potešia aj vaše názory a komentáre.

Last modified: 1. March 2019

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *